портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Тарас Кутовий: Український агросектор інвестиційно привабливий для Канади

Опубліковано 21 червня 2016 року, 14:07

Канадські бізнесмени можуть зацікавитися інвестиціями в український агропромисловий сектор, зокрема у такі галузі, як переробна, машинобудівна, енергетична,  а також органічне виробництво тощо. Про це заявив Міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий під час виступу на канадсько-українському бізнес форумі, що відбувається у Торонто 20-21 червня.

«Перспективними напрямами в АПК для інвестицій є фінансування системи зрошення, розвиток аграрної логістики, переробна галузь, органічне виробництво, співробітництво в галузі сільськогосподарського машинобудування», – зазначив Тарас Кутовий та наголосив на важливості лізингових операції в аграрний сектор України із залученням фінансових інституцій Канади.

Крім того, важливим напрямком канадсько-української співпраці, зі слів Міністра, є  обмін досвідом у розвитку виробництва альтернативних видів енергії  в Україні.

Нагадаємо: Канадсько-український бізнес форум проходить у рамках програми  Канадсько-Української Торгової Палати та проекту інвестиційної підтримки уже п'ять років поспіль. Форум відбувається за підтримки Уряду Канади з метою розширення торгівлі та інвестування між країнами, реалізатори проекту Канадсько-Українська Торгова Палата та  Рада  Конференції Канади (Conference Board of Canada).

Прес-служба Мінагрополітики