портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Тарас Кутовий у Брюсселі обговорить перспективи українського молочного експорту до ЄС

Опубліковано 22 червня 2016 року, 10:02

З 22 по 23 червня Міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий перебуватиме з робочим візитом у м. Брюссель (Королівство Бельгія).

У рамках візиту до Бельгії Тарас Кутовий зустрінеться із комісаром ЄС з питань сільського господарства та розвитку сільських територій Філом Хоганом.

Також Міністр зустрінеться з директором з питань рибальства і морської політики регіону Середземного і Чорного моря Генерального Директорату «Рибальство і морська політика» Губертом Габмсом та із заступником Генерального Директора з питань торгівлі Європейської Комісії Сабіною Вейянд.

Також 22 червня о 15:30 запланована участь Міністра та представників українського аграрного бізнесу в Українсько-європейському аграрному діловому круглому столі.

У четвер, 23 червня, очільник МінАПП візьме участь у відкритті аграрного діалогу Україна – ЄС, де будуть розглядатися останні тенденції в торгівлі сільськогосподарською продукцією, аграрні реформи в Україні та перспективи України в сфері експорту молочної  продукції до ЄС та інших країн.

Заплановано підхід Тараса Кутового до представників українських та європейських ЗМІ.

Також у складі делегації перебуватиме заступник Міністра з питань євроінтеграції Владислава Рутицька.

Прес-служба Мінагрополітики