портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Тарас Кутовий обговорив стратегію реформ «3+5» з експертами РПР

Опубліковано 23 травня 2016 року, 12:32

Міністр аграрної політики та продовольства Тарас Кутовий та його заступник Олена Ковальова зустрілися з експертами Реанімаційного пакету реформ та їх колегами з інших організацій. Урядовці представили учасникам зустрічі розроблену міністерством концепцію розвитку аграрного сектору «3+5» та відповіли на запитання щодо неї.

Тарас Кутовий розповів, що трьома головними пріоритетами міністерства будуть завершення земельної реформи, забезпечення прямої державної підтримки малим і середнім аграріям, адже саме вони на думку Мінагрополітики мають стати основою галузі, та приватизація державних підприємств як шлях боротьби з корупцією в галузі. Також він пояснив взаємозв’язок цих пріоритетів з 5 супутніми напрямками: розвитком ринків збуту, сільських територій, органічного та нішевого виробництва, проектами зрошення і безпекою харчової продукції. Окремо Тарас Кутовий повідомив про наміри реформувати міністерство, щоб нова структура відомства більше відповідала завданням, які перед ним стоять.

Експерти підтримали ідею реформувати роботу Мінагрополітики та задачі, які ставить перед собою команда відомства в рамках стратегії «3+5». Учасники попросили міністра звернути особливу увагу на подальше становлення Держпродспоживслужби, оскільки запуск повноцінного ринкового нагляду є вкрай важливим у світлі Угоди про зону вільної торгівлі між Україною та ЄС, а також для розвитку ринків збуту в цілому. Також присутні обговорили бачення міністерства в питаннях приватизації і розвитку нішевих напрямків.

Наприкінці Тарас Кутовий запросив усіх бажаючих ділитись своїми пропозиціями щодо реформування галузі, а також приєднуватися до команди міністерства, щоб провадити зміни зсередини.

Прес-служба Мінагрополітики