портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Стабілізація ринку мінеральних добрив та розвиток системи зрошення – результати роботи Мінагрополітики

Опубліковано 21 грудня 2015 року, 17:42

За ініціативи Мінагрополітики, прийнято урядові рішення, які дозволили стабілізувати ринок мінеральних добрив вітчизняного виробництва. Це дало змогу покращити забезпечення потреби сільгосптоваровиробників у добривах та знизити їх вартість. Про це наголосив директор Департаменту землеробства та технічної політики в АПК Володимир Топчій, презентуючи результати роботи за рік.

За його словами, спрощено та скорочено процедуру реєстрації міндобрив, які імпортуються та були зареєстровані в Україні раніше (із 2 років до 40 днів). «Разом з тим, скасовано ліцензування з провадження господарської діяльності з торгівлі пестицидами та агрохімікатами, а також з проведення знезараження об’єктів, які переміщуються через державний кордон України та карантинні зони», - наголосив Володимир Топчій.

Також за ініціативи Мінагрополітики розпочато розробку Стратегії відновлення та розвитку зрошення в Україні. « Наразі спільно із експертами Світового банку створено 5 робочих груп, якими опрацьовується майбутня модель ефективного використання зрошувальних земель. Вона базується, перш за все, на кращому світовому досвіді залучення в управління системами зрошення власне водокористувачів», - зауважив Володимир Топчій.

Прес-служба Мінагрополітики