портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Спливає термін подачі документів на конкурси директорів Укрспирту та ДПЗКУ

Опубліковано 21 липня 2015 року, 10:24

Міністерство аграрної політики та продовольства України продовжує прийом документів для участі у відкритих конкурсах на посади директорів державних підприємств «Укрспирт» та ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України».

Кінцевий термін подачі документів — 25 липня. Разом із заявою претенденти мають особисто надати належним чином завірені копію документа, що посвідчує особу, витяг з трудової книжки, копію документа про повну вищу освіту за відповідною спеціальністю, заповнений аркуш обліку кадрів, інформацію про досвід успішної роботи з управління підприємством, довідку про стан здоров’я, довідку про відсутність судимості, рекомендації та інші документи на власний розсуд.

Обидва підприємства мають особливий вплив на економіку. Тому потребують нової якості менеджменту. Відкритість і прозорість — головні принципи відбору. До складу конкурсної комісії запрошено представників світових рекрутингових та консалтингових компаній, а саме: MCG recruiting, Baker Tilly, AgriPersonnel.

Зразки документів, умови участі в конкурсі та інша необхідна кандидатам інформація, за посиланням http://minagro.gov.ua/node/15537.

Прес-служба Мінагрополітики