портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

«Спільно з правоохоронцями нам вдалося зупинити один із потужних каналів тіньового обігу деревини у Волинській області», –Христина Юшкевич

Опубліковано 05 квітня 2016 року, 16:41

Працівниками державної лісової охорони Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства при проведенні ревізій протягом ІІ півріччя 2015 року та І кварталу 2016 року було виявлено самовільних рубок на загальну суму 11 524,4 тис. грн. Про це повідомила Перший заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів України Христина Юшкевич.

 «Завдяки зусиллям і злагодженій роботі лісівників Волині та співробітників Служби Безпеки України, в області вдалося не лише зупинити канал тіньового обігу деревини, що надходила на нелегальні пилорами від лісопорушників, а й викрити обіг підробних документів. Оскільки на їх підставі з країни експортувалася викрадена деревина. З іншого боку – крадена лісодеревина після переробки йшла на експорт у вигляді заготовок на європіддони», – розповів в.о. начальника Волинськогообласного управління лісового та мисливського господарстваОлександр Кватирко.

Зусилля волинських лісівників та  співробітників правоохоронних органів і надалі будуть скеровані у напрямі недопущення тіньового обігу деревини. «Це питання потребує комплексного підходу, адже доки триватиме нелегальний збут деревини та можливість незаконного вивозу її за кордон, доти в країні існуватиме проблема тіньового деревобізнесу», – підкреслила Христина Юшкевич.

За інформацією прес-служби Держлісагентства