портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Саудівська Аравія зацікавлена у відновленні та збільшенні експорту української курятини

Опубліковано 14 липня 2016 року, 17:53

Саудівська Аравія зацікавлена у відновленні та збільшенні експорту української курятини. Про це заявив Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Саудівська Аравія в Україні Джудієй Алхазалом в ході зустрічі з Міністром аграрної політики та продовольства України Тарасом Кутовим.

Пан Посол підкреслив, що інвестування в аграрний сектор економіки України та система приватизації є важливим напрямком у співпраці двох країн.

У свою чергу, Тарас Кутовий зазначив, що Україна і надалі зацікавлена у розвитку стабільного двостороннього співробітництва з Саудівською Аравією, зокрема і в сфері сільського господарства.

«Саудівські партнери можуть зацікавитися інвестиціями в український агропромисловий сектор. Перспективними напрямками є виробництво продукції з доданою вартістю, розвиток малого та середнього бізнесу, а також приватизація», - зазначив Тарас Кутовий.

Крім того, Міністр повідомив пана Посла, про підготовку списку підприємств підвідомчих міністерству, які підлягають приватизації та мають бути цікаві для іноземного інвестування.

Наприкінці зустрічі Тарас Кутовий передав лист запрошення до  Міністра сільського господарства Королівства Саудівська Аравія Абдурахмана аль-Фадлі з пропозицією здійснити візит у Київ.

Довідково: Україна входить до першої 10-ки країн, у співробітництві з якими Саудівська Аравія планує реалізовувати ініціативу Короля Абдалли з інвестування у аграрний сектор іноземних країн. Товарообіг між країнами за 2015 рік склав 473 млн дол. США ( зернові злаки - 403 млн дол. США, олія – 61,5 млн дол. США та інша продукція). Зважаючи на те, що України не імпортує товарів з Саудівської Аравії, товарообіг забезпечується лише за рахунок експорту. За 5 місяців 2016 року експорт склав 53,1 млн дол. США.

 

Прес-служба Мінагрополітики