портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Саудівська Аравія зацікавлена навчати в Україні своїх спеціалістів в галузі ветеринарії, - Держпродспоживслужба

Опубліковано 31 травня 2016 року, 13:44

У розвиток попередніх успішних перемовин із компетентним органом Королівства Саудівська Аравія, за результатами яких 4 українські підприємства отримали дозвіл на експорт до цієї країни м’яса птиці та продуктів з нього, представники Держпродспоживслужби зустрілися з делегацією Саудівської Аравії під керівництвом делегата МЕБ від цієї держави Мухаммедом Альблоуі.

Зустріч відбулася у Парижі у рамках засідання Генеральної сесії Світової Асамблеї Делегатів Всесвітньої організації з охорони здоров’я тварин (МЕБ).

Пан Мухаммед Альблоуі два роки тому був з робочим візитом в Україні з метою налагодження контактів з українським компетентним органом в галузі ветеринарної медицини та безпечності харчових продуктів щодо структури ветеринарної галузі України.

У ході перемовин делегація Королівства Саудівська Аравія висловила зацікавленість у підвищенні кваліфікації лабораторних спеціалістів Саудівської Аравії в українських науково-дослідних установах, а також здобутті в Україні вищої освіти за спеціальністю ветеринарна медицина.

Крім того, під час розмови представники Королівства Саудівська Аравія повідомили, що у випадку зацікавленості українських суб’єктів господарювання в експорті до Саудівської Аравії інших видів продуктів, зокрема яловичини та яєчної продукції, Держпродспоживслужба України повинна надіслати відповідний запит до компетентного органу Королівства Саудівська Аравія у сфері харчових продуктів і препаратів.

Також експерти висловили зацікавленість інвестувати у будівництво господарств із розведення овець та кіз для їх подальшого експорту до Саудівської Аравії. Українська сторона порадила своїм колегам звернутися з офіційним запитом до Посольства України в Саудівській Аравії.

 

За інформацією прес-служби Держпродспоживслужби