портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

«Розвиток експорту – одне з ключових завдань», - Владислава Рутицька

Опубліковано 24 березня 2016 року, 13:15

 Україна підтвердила та підтверджує свій статус надійного постачальника сільськогосподарської продукції на світові ринки.

 «Ми успішно експортуємо агропродукцію до майже 190 країн світу. За підрахунками 2015-го, в загальному товарообігу на сільське господарство перепадає чверть», - про це зазначила заступник Міністра з питань європейської інтеграції під час виступу на засіданні колегії.

 Розвиток експорту — ключове завдання сьогодення. Заступник Міністра зосередила увагу на тому, що українські виробники — знані експортери якісної та безпечної продукції.

 «До того ж ми робимо ставку на збільшення поставок продукції переробки. І вже маємо певні зрушення. Сьогодні частка експорту готових продуктів харчування складає 6,4%. А рік тому — 5,8%. Як приклад, можемо навести експорт продуктів переробки до ЄС 2015 року», - додала вона.

 «Наша країна успішно диверсифікувала експортні потоки, встигла переорієнтувати ринки збуту та відкрила нові. В цілому географічна структура експорту показує на переорієнтацію експорту до країн Азії (у 2015 році частка експорту становить 45,1%), збереження основних позицій у торгівлі з країнами ЄС (частка 28,2%) та Африканськими країнами (частка 13,6%), деякому розширені поставок до США (частка 0,3%). Україна виступає потужним і серйозним гравцем на світовій арені», - додала заступник Міністра.

 

Прес-служба Мінагрополітики