портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Роздержавлення ДП Мінагрополітики сприятиме залученню приватних інвестиції в агропромисловий комплекс, - Ярослав Краснопольський

Опубліковано 03 березня 2016 року, 15:29

Роздержавлення державних підприємств Мінагрополітики сприятиме залученню приватних інвестицій в агропромисловий комплекс. Як наслідок – нові робочі місця, оновлення матеріально-технічної бази підприємств, підвищення ефективності обробітку землі. Про це повідомив Перший заступник Міністра Ярослав Краснопольський під час засідання колегії Мінагрополітики з міжнародними донорськими організаціями.

За словами Ярослава Краснопольського, ще одним важливим напрямом роботи Мінагрополітики є подолання корупції на державних підприємствах. «Приватизація стратегічних державних підприємств (ПАТ «ДПЗКУ», ДП «Артемсіль», ДП «Укрспирт», ПАТ «Аграрний фонд») відбуватиметься під довгострокові інвестиційні зобов’язання. Це забезпечить подальший розвиток таких компаній та відповідний контроль з боку держави за виконанням інвесторами (покупцями) таких зобов’язань», - наголосив Перший заступник Міністра.

«В Мінагрополітики застосовується індивідуальний підхід до приватизації ДП «Укрспирт» для ефективного реформування спиртової галузі та її демонополізації. Загалом передача державних підприємств Мінагрополітики до сфери управління Фонду державного майна України дозволить швидко та якісно підготувати їх до приватизації», - зауважив Краснопольський.

На його думку, удосконалення процедури приватизації майна в агропромисловому комплексі дозволить прискорити приватизаційні процеси, зберегти цілісність приватизованих підприємств та надати переважно право трудовим колективам на приватизацію державних сільськогосподарських підприємств.

Прес-служба Мінагрополітики