портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Реформування державного управління триває: на конкурсний відбір фахівців з питань реформ Мінагрополітики подано понад 500 заяв

Опубліковано 05 липня 2019 року, 09:43

Міністерство аграрної політики та продовольства України продовжує участь у пілотному проекті реформування міністерств. Процес реформування спрямовано на підвищення інституційної спроможності та посилення кадрового потенціалу державної служби.

Наразі у Мінагрополітики триває конкурсний відбір на 17 вакантних посад фахівців з питань реформ у трьох директоратах. Слід відмітити високу активність серед бажаючих взяти участь у конкурсі.

Так, у відведений для подання кандидатами документів термін до Міністерства надійшло понад 500 заяв на участь у конкурсному відборі. Найбільшу зацікавленість викликали посади державних експертів експертної групи стратегічного планування Директорату стратегічного планування та євроінтеграції, на дві вакантні посади до якої подано понад 100 заяв, та державних експертів експертної групи з розвитку підприємництва на селі Директорату сільського розвитку (відповідно на дві вакантні посади подано 95 заяв).

«Така висока активність є свідченням підтримки з боку громадян процесів реформування державного управління та говорить про готовність змінювати оточуючу дійсність та змінюватись самим»,- зазначив Державний секретар Міністерства аграрної політики та продовольства України Владислав Андронов.

До кінця липня планується завершити проведення конкурсного відбору та визначити переможців.

Прес-служба Мінагрополітики

Більше за темою