портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Проти 56 директорів кримських держкомпаній розпочато кримінальне провадження, — Олексій Павленко

Опубліковано 21 серпня 2015 року, 09:57

Прокуратура АР Крим відкрила кримінальне провадження проти 56 осіб, які очолювали державні підприємства в період анексії Криму. Про це заявив Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко.

«Ми ретельно слідкуємо за станом захопленого в Криму майна. Ведемо систематичну роботу у питаннях контролю за цим майном через судові інстанції для підтвердження права власності на нього, аби подати повний позов для відшкодування завданих збитків. Крім того, ініціюємо притягнення до відповідальності директорів, які під час анексії, випереджаючи один одного поспішали підняти прапор агресора та сприяли захопленню державної власності. До речі, окупанти вже звільнили кожного з них, адже зрадники не потрібні нікому. Ми зробимо все, аби вони були оголошені в розшук та постали перед судом», — заявив Олексій Павленко.

Так у кримінальному провадженні зазначено, що службові особи низки держпідприємств у сфері управління Мінагрополітики під час окупації Криму РФ, порушуючи українське законодавство, не проінформували профільне міністерство та правоохоронні органи про захоплення майна, самоусунулися від виконання службових обов’язків, не передали Мінагрополітики печатки та документи, у тому числі ті, що знаходяться під грифом «Для службового користування».

Нагадаємо, на початку серпня Мінагрополітики створило робочу групу з питань управління підпорядкованими державними підприємствами, які знаходяться на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим. Її очолив радник Міністра Олександр Лієв.

Прес-служба Мінагрополітики