портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Претенденти на посади директорів 29 ДП мають підготувати конкурсні пропозиції до 20 серпня

Опубліковано 07 серпня 2015 року, 10:50

Претенденти на посади директорів 29 державних підприємств, які подолали перший етап відбору, повинні надіслати конкурсні пропозиції на електронну адресу konkurs@minagro.gov.ua в термін до 20 серпня. Про це повідомила начальник відділу кадрового забезпечення АПК Мінагрополітики, член конкурсної комісії Ірина Гнутова.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України №777, конкурсна пропозиція має містити детальний першочерговий план реформування підприємства на 1 рік, заходи з поліпшення техніко-економічних та фінансових показників підприємства, аналіз можливих ризиків, пропозиції щодо підвищення його конкурентоспроможності, прогнозований обсяг надходження коштів до бюджетів, пропозиції щодо залучення інвестицій, а також аналіз очікуваної динаміки поліпшення основних показників діяльності ДП.

«Всіх кандидатів закликаємо відійти від формальностей та узагальнених формулювань. Комісія очікує побачити дієвий і цілком практичний покроковий план дій. Ми вже надіслали на електроні адреси претендентів всю необхідну для цього інформацію — дані щодо фінансово-економічного стану підприємства, відомості про баланс, звіт про фінансові результати та власний капітал, примітки до річної фінансової звітності, розшифрування простроченої кредиторської заборгованості, фінансовий план підприємства, звіт про інвестиції в основний капітал, тощо», — повідомила Ірина Гнутова.

З 25 по 28 серпня відбудеться захист конкурсних пропозицій на 27 держаних підприємств. З 31 серпня по 4 вересня триватимуть засідання із заслуховування конкурсних пропозицій претендентів на посади ДП «Укрспирт» та ДПЗКУ. При необхідності, терміни проведення засідань будуть продовжені. Дату та час участі в засіданні конкурсантам буде повідомлено особисто.

Нагадаємо, 1 серпня на відкритому засіданні конкурсної комісії з 182 претендентів на 29 державних підприємств було допущено до наступного етапу 163 кандидати. Ще на 7 ДП не надійшло жодної заяви від учасників. На ці підприємства оголошені повторні конкурси.

 

Прес-служба Мінагрополітики