портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Представники України беруть участь у Генеральній сесії Світової Асамблеї Делегатів МЕБ

Опубліковано 22 травня 2017 року, 16:58

З 19 травня делегація Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів бере участь у 85-ій Генеральній сесії Світової Асамблеї Делегатів Всесвітньої організації охорони здоров'я тварин (МЕБ) у Парижі, Франція.

Делегацію очолив постійний Делегат МЕБ від України - перший заступник Голови Держпродспоживслужби Андрій Жук. До її складу увійшли начальник Управління міжнародного співробітництва, Національний координатор з комунікації з МЕБ Ольга Шевченко та представники Державного науково-дослідного контрольного інституту ветеринарних препаратів та кормових добавок.

Під час сесії буде заслухано звіт Генерального директора про роботу МЕБ у 2016 році. Планується обговорення поточної епізоотичної ситуації країн-членів МЕБ за результатами поданих річних звітів та позицію України щодо контролю та профілактики інфекційних захворювань тварин, заходів, необхідних для боротьби з захворюваннями тварин та зоонозами, аспекти покращення роботи та посилення ветеринарних служб країн-членів МЕБ.

У рамках роботи Генеральної сесії Світової Асамблеї Делегатів МЕБ, будуть обговоренні зміни до міжнародних стандартів МЕБ, які враховуватимуться при розробці ветеринарного законодавства України та стандарти міжнародної торгівлі тваринами і продукцією тваринного походження.

Члени української делегації візьмуть участь у роботі Регіональної Комісії МЕБ по Європі, спеціальних та наукових комісій МЕБ. Українська сторона також презентує останні досягнення України у сфері антимікробної резистентності.

Робота Генеральної сесії Світової Асамблеї Делегатів Всесвітньої організації охорони здоров'я тварин (МЕБ) планується до 26 травня 2017 року.

 

Прес-служба Держпродспоживслужби