портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Представники Мінагрополітики взяли участь у семінарі щодо контролю якості та безпечності сирого молока

Опубліковано 26 лютого 2019 року, 19:15

26 лютого у Києві відбувся семінар на тему «Контроль якості та безпечності сирого молока: рамкові умови для забезпечення простежуваності та прозорості», організований швейцарсько-українським проектом SAFOSO. 

До участі у заході були залучені представники Мінагрополітики, Держпродспоживслужби, науково-дослідних установ, професійних громадських організацій та молочного бізнесу України. Тренером на запрошення проекту стала Сара Робіані – директор з управління якістю одного з найбільших кооперативів Швейцарії «Mooh Genossenschaft».

З метою повідомлення про результати адаптації вітчизняних вимог щодо безпечності молока до міжнародних вимог Генеральний директор Директорату безпечності харчових та якості харчової продукції Мінагрополітики Микола Мороз повідомив присутніх про статус проекту наказу Мінагрополітики «Про затвердження Вимог до безпечності та якості молока і молочних продуктів», а також найбільші виклики, пов’язані із прийняттям зазначеного проекту. Під час дискусії були обговорені найактуальніші питання, що виникають у представників бізнесу до проекту наказу.

Крім того, обговорювалась тема державної підтримки аграріїв. Так, заступник директора Департаменту аграрної політики та сільського господарства Мінагрополітики Олена Альшанова розповіла про існуючі програми державної підтримки, вимоги до участі у них, а також можливості, що відкриваються перед їх учасниками.

Під час теоретичної частини заходу до уваги присутніх було запропоновано умови та підходи до системи контролю якості та безпечності молока, що застосовуються у Швейцарії, а також регулювання вимог до гігієни і виробництва молока й контролю його якості та безпечності у Швейцарії.

Знання, отримані представниками підприємств під час теоретичної частини семінару, будуть закріплені під час подальшого дводенного практичного навчання, яке буде присвячено протоколам вхідного контролю сирого молока.

Прес-служба Мінагрополітики

Більше за темою