портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Представники Мінагрополітики ознайомляться з латвійським досвідом розвитку сільських територій та освоєння ринків ЄС

Опубліковано 05 вересня 2017 року, 11:26

З 5 по 8 вересня 2017 року відбудеться візит заступника Міністра аграрної політики та продовольства України Олени Ковальової до Латвії з метою вивчення латвійського досвіду у розвитку сільських територій, освоєння ринку ЄС, держпідтримці малих та середніх підприємців та формах співробітництва держави та бізнесу. Захід відбудеться у Латвійському центрі сільських консультацій та освіти в рамках проекту «Зміцнення системи консультацій для інтеграції сільського сектора в загальний ринок ЄС».

Під час робочого візиту планується зустріч української делегації з Міністром сільського господарства Литовської Республіки Янісом Дуклавсом для обговорення української та латвійської політики сільськогосподарського розвитку. Окрім того, передбачаються зустрічі з представниками державних структур та громадських організацій Латвії щодо обговорення питань розвитку сільських територій.

Українська делегація також відвідає продовольчу виставку «Riga Food» та декілька місцевих фермерських господарств.

Нагадаємо, питання поглиблення двосторонньої співпраці між Україною та Латвією були порушені під час зустрічі першого заступника Міністра аграрної політики та продовольства України Максима Мартинюка з Міністром сільського господарства Латвійської Республіки Янісом Дуклавсом 21 липня 2017 року.

Прес-служба Мінагрополітики