портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Представники Держпродспоживслужби взяли участь в обговоренні кількох міжнародних проектів

Опубліковано 29 вересня 2017 року, 12:18

26-27 вересня 2017 року під час засідання 67-ї сесії Європейської та Середземноморської організації карантину і захисту рослин (ЕPPO) представники України долучилися до обговорень реалізації кількох проектів щодо регульованих некарантинних та інвазивних шкідливих організмів. Сторону України представили представники Держпродспоживслужби. Усього в роботі сесії взяли участь 25 країн Євразійського регіону та представники ФАО.

У ході сесії представники ЕРРО звітували про роботу організації в минулому році, стадії виконання заходів, діяльність робочих груп, роботу міжнародного проекту Euphresco. Також було проінформовано про роботу проекту RNQP щодо регульованих некарантинних шкідливих організмів та презентовано роботу проекту стосовно інвазивних шкідливих організмів.

На сесії було розглянуто інші важливі для всіх країн-членів ЕРРО теми: робота вміст інформаційної системи Q-bank, робота в базі даних CABI та нові дослідницькі проекти - Xfactors, Dropsa, Emphasis. 

Учасниками зустрічі було розглянуто та прийнято наступні документи:                                           

- робоча програма на 2018 рік;

- пріоритети для перекладу документів ЕРРО та критерії щодо цих перекладів;

-  календар заходів на 2018 рік;

- співпраця з Євразійською економічною комісією;

- співпраця з ЄС та Європейською Комісією.

В рамках заходу також відбулись вибори відповідно до статуту членів виконавчого комітету, в ході яких біли обрані нові члени – Латвія та Джерсі. Крім того, було прийнято в члени ЕРРО Чорногорію.

Прес-служба Держпродспоживслужби