портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Представники Держпродспоживслужби обговорили розвиток селекції та насінництва основних сільськогосподарських культур

Опубліковано 07 липня 2017 року, 10:44

Також у заході взяли участь представники Запорізької облдержадміністрації, Інституту олійних культур НААН, державних установ, сільськогосподарських підприємств.

Днями на базі Інституту олійних культур Національної академії аграрних наук пройшов круглий стіл «Стан та перспективи розвитку селекції та насінництва основних сільськогосподарських культур» за участі представників Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області. Учасники заходу ознайомилися з селекційними ділянками олійних культур, дослідницькими ділянками наукової сівозміни Інституту олійних культур НААН.

Також у заході взяли участь представники Запорізької облдержадміністрації, Інституту олійних культур НААН, державних установ, сільськогосподарських підприємств.

У ході засідання були зроблені наукові доповіді, оглянуто демонстраційні та наукові дослідження Інституту олійних культур НААН. Зокрема, учасники заходу побували на ділянках колекційних досліджень малопоширених олійних культур, лабораторії біотехнологій, селекційних полях, лабораторії імунітету соняшнику та демонстраційному полігоні зернових культур.

У рамках заходу функціонувала виставка інноваційних досягнень Інституту олійних культур, відбулася дегустація рослинних олій.

На круглому столі була акцентована увага на необхідності збереження та розвитку в державі всього ланцюга створення продукції сільського господарства, починаючи з наукових досліджень та створення сортів. Також виникли дискусії щодо обсягів олійних культур у сівозмінах, зокрема, соняшнику. Обговорювалися питання збереження родючості ґрунтів, необхідності органічних добрив для забезпечення сталого вмісту гумусу.