портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Посольство Ізраїлю запрошує українських фахівців на курси з сільського господарства

Опубліковано 07 лютого 2018 року, 14:57

Стипендії для навчання в Ізраїлі надаються на конкурсній основі та повністю покривають витрати на проживання, харчування та навчання протягом курсу. Транспортні витрати не покриваються.Обов’язкова умова для отримання стипендії та навчання: вільне володіння робочою мовою курсу.

Посольство Держави Ізраїль повідомляє про оголошення конкурсів на отримання стипендій MASHAV для навчання за програмами професійної підготовки в Ізраїлі за наступними напрямками: впровадження методів управління в молочному скотарстві, виробництво та обробка насіння для польових та овочевих культур, інноваційні технології у садівництві та виноградарстві, а також  зрошування та фертигація для інтенсивного сільськогосподарського виробництва.

Стипендії для навчання в Ізраїлі надаються на конкурсній основі та повністю покривають витрати на проживання, харчування та навчання протягом курсу. Транспортні витрати не покриваються.

Обов’язкова умова для отримання стипендії та навчання: вільне володіння робочою мовою курсу.

За детальними умовами, термінами та для ознайомлення з правилами кожного з курсів звертатись за посиланням  http://embassies.gov.il/kiev/mashav/Pages/AnketiMASHAV.aspx