портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Планується запровадити сертифікацію органічної продукції, яка буде відповідати вимогам ЄС, - Володимир Лапа

Опубліковано 29 жовтня 2015 року, 17:07

В Україні поступово зароджується ринок адресної доставки продовольства, який в подальшому буде зростати. Про це наголосив заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Володимир Лапа під час зустрічі з керівництвом японської компанії Nepuree.

За його словами, наступного року плануємо розробити та подати до ВРУ законопроект про локальні аграрні ринки, які регламентуватимуть на законодавчому рівні проблеми як виробника так і споживача продукції. «Наразі відпрацьовуємо українське  законодавство відповідно до законодавства ЄС щодо безпечності харчових продуктів. Планується запровадити сертифікацію органічної продукції, яка буде відповідати вимогам ЄС. Це може бути проміжним етапом між звичайним виробництвом та адресною системою виробництва. Плануємо використовувати японський досвід у запровадженні якісної продукції харчування. Адже у нас один з найважливіших пріоритетів – це виробництво продукції з високою доданою вартістю», - наголосив заступник Міністра.

Зі свого боку представники японської компанії Nepuree запропонували налагодити виробництво продукту Nepuree в Україні. Вони представили інноваційні технології та продукцію для використання у сільськогосподарському виробництві та харчовій промисловості.

Директор Департаменту продовольства Мінагрополітики Дмитро Шульмейстер повідомив, що запропонована технологія обробки овочів та фруктів має значні перспективи застосування в Україні. «Нова технологія може сприяти ще більшій популяризації української продукції. Це не лише питання експорту, але і питання здорового харчування українців. Сподіваємося на активну співпрацю із українськими виробниками продовольчої продукції, які готові інвестувати у органічне виробництво», - підкреслив Дмитро Шульмейстер.

Прес-служба Мінагрополітики

Більше за темою