портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Питання експорту продукції птахівництва вирішиться найближчим часом

Опубліковано 23 березня 2017 року, 13:36

У зустрічі, також, взяли участь ряд фахівців Держпродспоживслужби, які відповідають за сферу безпечності харчових продуктів та ветеринарії та реалізацію міжнародної політики у цих питаннях.Сторони обговорили основні кроки з урегулювання питань щодо здійснення експорту української продукції птахівництва, налагодження комунікації між усіма учасниками ринку та компетентних органів як України, так і країни-партнера.

Питання виходу української продукції птахівництва на зовнішні ринки вирішиться найближчим часом. Про це йшлося під час зустрічі Голови Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів Володимира Лапи із представниками Союзу птахівників України та основними експортерами продукції птахівництва на зовнішні ринки.

У зустрічі, також, взяли участь ряд фахівців Держпродспоживслужби, які відповідають за сферу безпечності харчових продуктів та ветеринарії та реалізацію міжнародної політики у цих питаннях.

Сторони обговорили основні кроки з урегулювання питань щодо здійснення експорту української продукції птахівництва, налагодження комунікації між усіма учасниками ринку та компетентних органів як України, так і країни-партнера.

Також учасники зустрічі були поінформовані про поточну ситуацію із захворюванням на високопатогенний грип птиці в Україні. Так, за результатами проведених заходів з ліквідації захворювання, у 8 пунктах карантинні обмеження знято. 

Крім того, Держпродспоживслужба проводить постійні моніторингові дослідження на грип птиці відповідно до Державного плану моніторингу інфекційних хвороб птиці на території України. Станом на сьогодні випадки захворювання на високопатогенний грип птиці в Україні не фіксувалися з 15 лютого 2017 року.