портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Підприємства шовківницької галузі підготують до роздержавлення

Опубліковано 15 червня 2015 року, 16:11

Зокрема, рішенням конкурсної комісії Міністерства аграрної політики та продовольства України, переможцями відбору стали відповідно Володимир Братко та Ганна Хоменко. Жодне з підприємств не працює за призначенням та має по вісім членів трудового колективу. У розпорядженні шовкорадгоспу - 446 га землі, з них на 20 га вирощують зернові. Коконосушарка володіє земельною ділянкою 0,3 га та нерухомістю загальною площею 713,4 кв м. Залишкова вартість основних засобів складає 18 тис. гривень.

Державний шовкорадгосп «Баришівський» (Київщина) та Кременчуцьку міжрайонну коконосушарку «Міжрайшовк» (Полтавщина) запропонують до роздержавлення. Предприватизаційну підготовку мають провести керівники підприємств, обрані за результатами конкурсного відбору.

Зокрема, рішенням конкурсної комісії Міністерства аграрної політики та продовольства України, переможцями відбору стали відповідно Володимир Братко та Ганна Хоменко. Жодне з підприємств не працює за призначенням та має по вісім членів трудового колективу. У розпорядженні шовкорадгоспу - 446 га землі, з них на 20 га вирощують зернові. Коконосушарка володіє земельною ділянкою 0,3 га та нерухомістю загальною площею 713,4 кв м. Залишкова вартість основних засобів складає 18 тис. гривень. «Всі активи підприємства у занедбаному стані. Держава не здатна їх відновити. Поки є, що продавати, треба пропонувати інвесторам», — вважає Генна Хоменко.

В аналогічному стані перебуває і ДП «Криворізьке «Райагропроменерго». Воно було створено для ремонту і техобслуговування електричного устаткування. Дебіторська заборгованість складає 45,3 тис. грн, кредиторська — перевищує 1 млн гривень. В активі підприємства — земельна ділянка (1,9 га), нежитлові будівлі (6 об’єктів загальної площею 634 кв м), 52 одиниці транспорту й офісного обладнання. Більшість з них зношена на 90%. Предприватизаційну підготовку ДП здійснить обраний за результатами конкурсу керівник Олег Фербей.

Роздержавленню підлягатиме також ДП «Аграрні реєстри», на посаду директора якого було 4 претенденти. Переможцем став Сергій Клюца.

 

Прес-служба Мінагрополітики