портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Перевірка в ДП "Укрспирт" підтвердила факти порушень на підприємстві

Опубліковано 23 червня 2015 року, 10:23

Керівництво та колектив ДП «Укрспирт» максимально сприяють роботі правоохоронних та контролюючих органів у ліквідації незаконних схем на підприємстві. Про це заявив в.о. директора компанії Роман Іванюк під час спільної прес-конференції з керівництвом ДФС.

Він нагадав, що 17 та 18 червня тривав обшук в апараті управління ДП та на місцях провадження діяльності. Його проводили слідчі органи Державної фіскальної служби України. До процесу також були залучені працівники юридичного управління ДП «Укрспирт» та працівники інших структурних підрозділів, які відповідають за господарську діяльність підприємства. «Для працівників ДП мною було видано розпорядження надавати правоохоронним органам усю необхідну інформацію. Тому працівники видали вказані в ухвалі суду документи про фактичний товарообіг ДП «Укрспирт» за період 2014 року, а також інші документи, що можуть мати значення для досудового слідства», — додав Роман Іванюк.

Він пояснив, що підприємство працює по передоплаті. Тобто постачальники доставляють зерно, а ДП з відстрочкою у 30-40 днів оплачує його. Власне минулого року було підписано низку договорів, згідно з якими зерно оплатили наперед, однак на місце провадження діяльності (МПД) його не довезли до сьогодні. Також наявні випадки, коли зерно на МПД було доставлено, але оплату так і не провели. «Тому сьогодні ми ще віддаємо борги за 2014 рік», — наголосив керівник ДП "Укрспирт".

«Завдяки процесуальним діям слідство довело й отримало беззаперечні докази порушень в «Укрспирті». Були отримані документи, які свідчать про перерахування у 2014 році коштів на фіктивні підприємства, тобто фактично версія слідства була доведена», — заявив Перший заступник Голови ДФС Сергій Білан.

Прес-служба Мінагрополітики