портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Павленко: Залучення громадськості до реформування – індикатор змін в галузі

Опубліковано 02 жовтня 2015 року, 17:09

В рамках реалізації принципу прозорості  роботи Міністерство активно залучає до співпраці громадськість. Яскравим прикладом є співпраця з ГО Agro.ReformsUA – зазначив Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко, під час брифінгу «Працювати над реформами повинні всі - і уряд, і парламент, і громадяни»: результати 6 місяців роботи ГО Agro.ReformsUA».

"Дерегуляція проти корупції"  - один з найбільш знакових проектів громадської організації . В рамках проекту вперше було проведено обговорення зарегульованості галузі на регіональному рівні з представниками малого та середнього підприємництва, фермерами, на основі яких після ґрунтовного аналізу будуть розроблені відповідні зміни до законодавства.

"Однією із найбільш успішних реформ аграрної галузі є її дерегуляція.  Лише за рахунок пакету з дерегуляції галузі створено умови для економії суб’єктами ринку до 5 млрд грн. Робота продовжується  і всі напрацювання громадськості щодо дерегуляції будуть розглянуті та враховані»  - зазначив Олексій Павленко .

«Співпраця Мінагрополітики та ГО Agro.ReformsUA є  дуже продуктивною. За посередництва громадськості спілкування з бізнесом завжди більш відкрите та щире, що забезпечує конструктивний діалог. Як вітчизняний, так і закордонний бізнес уже відчули перші результати реформування агросектору», - наголосив Міністр Олексій Павленко.