портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Павленко: Українська молочна продукція виходить на європейський ринок

Опубліковано 07 грудня 2015 року, 10:51

«Україна отримала офіційну відповідь від європейців у питанні виходу молочних підприємств на ринок Євросоюзу. Європейська комісія прислала лист, в якому повідомляється, що 10 підприємств офіційно прийняті як ті, що пройшли аудит всередині країни. Якщо протягом місяця не буде коментарів від європейських країн, то 10 січня 2016 десять підприємств отримають доступ до європейського ринку», - зазначив Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко.

За його словами, європейські сертифікати якості – значний крок вперед у питанні відкриття нових ринків. Їх отриманням підтвердить відповідність української молочної продукції міжнародним нормам та стандартам і тим самим розширить експортний потенціал вітчизняного агросектору.

«Європейські сертифікати дають можливість наростити експорт молочної продукції не тільки на європейській, але і на інші ринки, наприклад – Азії та Африки. 18 українських компаній вже отримали дозвіл на експорт продукції до Китаю – найбільшого партнера серед азійських країн», - додав Міністр Олексій Павленко.

Прес-служба Мінагрополітики