портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Павленко: Україна зацікавлена у розширенні співробітництва з Індією у аграрній галузі

Опубліковано 29 вересня 2015 року, 10:38

"Україна зацікавлена у розвитку ґрунтовних партнерських відносин з Республікою Індія. Співробітництво в аграрному секторі між Україною та Індією з огляду на перспективи та можливості  торгівлі та галузевої співпраці має значний потенціал", - зазначив Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко під час зустрічі із Послом Республіки Індія в Україні Маноджем Кумаром Бхарті.

Сторонами був обговорений актуальний стан та перспективи розвитку співпраці між Україною та Індією у галузі сільського господарства. За 8 місяців 2015 року товарообіг сільськогосподарської продукції між країнами склав 795,7 млн дол. США: експорт - 715,15 млн дол. США, імпорт - 80,55 млн дол. США.

" Україна зацікавлена у налагодженні двостороннього співробітництва з Індією у форматах Business-to-Business та Government-to-Government.  Питання розширення співпраці між країнами, зокрема у сільськогосподарській сфері ми очікуємо обговорити в рамках роботи Міжурядової українсько-індійської комісії по торговельному, економічному, науковому, технічному, промисловому і культурному співробітництву ", - повідомив Міністр Олексій Павленко.

Заступник Міністра з питань європейської інтеграції Владислава Рутицька підкреслила необхідність активізації розвитку нормативно-правової бази двостороннього співробітництва у сфері АПК. "Наразі триває робота української сторони над проектом Угоди про співробітництво в галузі сільського господарства та харчової промисловості між Міністерством аграрної політики та продовольства України та Міністерством сільського господарства Республіки Індія, що був отриманий 14 вересня 2015 року від Посольства Республіки Індія в Україні. Підписання даного документу відкриє новий етап співробітництва між країнами у аграрній галузі", - наголосила заступник Міністра.

 

 

                                                                                                                                                                                   Прес-служба Мінагрополітики