портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Павленко: необдумана вирубка лісів загрожує екологічній безпеці України

Опубліковано 07 грудня 2015 року, 11:40

«Необдумана вирубка лісів не тільки завдає величезних збитків економіці держави, але й загрожує екологічній безпеці України. Хижацьке знищення лісових масивів призводить до зсувів та повеней, порушує екосистему, що може обернутися справжньою екологічною катастрофою», - зазначив Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко під час інспекції Славського лісгоспу, що знаходиться біля села Волосянки Львівської області.

За словами Міністра, культура й принципи ведення лісового господарства не переглядалися протягом багатьох років і потребують змін. Через порушення у сфері господарювання та повну відсутність технологічного процесу, не тільки відбувається спустошення територій, але й руйнується інфраструктура регіону - перевантажені лісовози розбивають вщент місцеві дороги.

«Мінагрополітики буде жорстко реагувати на відверте порушення норм господарювання та знущання над природою. У такій ситуації важливо, щоб і громадськість також активно продовжувала контролювати ці процеси. За результатами інспекції вже відбулася нарада з керівництвом області», - підкреслив Міністр Олексій Павленко.

 

Прес-служба Мінагрополітики