портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Павленко: Мінагрополітики задіяло близько 170 незалежних фахівців до реформування галузі

Опубліковано 15 листопада 2015 року, 10:44

"Вперше за роки незалежності України до реформування аграрного сектору були залучені незалежні фахівці міжнародних та вітчизняних організацій, громадського сектору. Близько 170 експертів взяли участь у розробці Стратегії розвитку сільського господарства 2015-2020", - розповів Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко під час аграрного телемарафоу на телеканалі NewsOne.

Як було повідомлено, розробка Єдиної та комплексної стратегії розвитку сільського господарства та сільських територій в Україні на 2015-2020 роки відбувалася в рамках 8 робочих груп та 24 підгруп за основними напрямами реформування.

"По усім напрямам, від земельної реформи до дерегуляції, до роботи над Стратегією долучилися фахівці інституцій громадянського суспільства та міжнародних організацій, таких як WorldBank, IFC, USAID, FAO, EIB, OECD, OSCE. Мінагрополітики прагне зробити процес реформування галузі максимально прозорим та відкритим до участі широких кіл суспільства", - наголосив Міністр Олексій Павленко.

Прес-служба Мінагрополітики