портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Павленко: Мінагрополітики сподівається на продовження співпраці з Урядом США в аграрній сфері

Опубліковано 30 листопада 2015 року, 14:16

«Мінагрополітики висловлює вдячність Уряду США за надання міжнародної технічної допомоги в рамках діяльності проекту «АгроІнвест в Україні» та сприяння розвитку і реформуванню вітчизняної аграрної галузі. Експерти проекту USAID неодноразово брали участь у консультаційних робочих групах при Міністерстві та були залученні у процес розробки стратегії розвитку сільського господарства до 2020 року» - зазначив Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко на заключній конференції USAID «АгроІнвест».

Міністр нагадав, що наприкінці січня 2011 року за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку в Україні розпочав діяльність проект міжнародної технічної допомоги «АгроІнвест», метою якого було ефективне впровадження аграрних реформ та підвищення продуктивності сільського господарства шляхом стимулювання сталого доступу до фінансових послуг та створення більш ефективної ринкової інфраструктури для малих і середніх сільськогосподарських виробників. Строк реалізації проекту закінчується 24 січня 2016 року.

 «Ми сподіваємося на продовження двосторонньої співпраці у рамках подібних проектів та  будемо вдячні і надалі отримувати від Уряду США підтримку з розвитку сільського господарства» - наголосив міністр Олексій Павленко.

 Прес-служба Мінагрополітики