портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Павленко: 10 підприємств отримали дозвіл на експорт молочної продукції до ЄС

Опубліковано 29 грудня 2015 року, 16:22

За його словами,  доступ до європейського ринку відкриває широкі можливості для розвитку молочної галузі та стимулює виробників підвищувати якість продукції і модернізувати виробництво.

«10 українських виробників молочної продукції отримали дозвіл на експорт своєї продукції на ринок ЄС. Європейська комісія опублікувала остаточне рішення про включення наших компаній із виробництва молока і переробки молочних продуктів до офіційного списку затверджених експортерів у ЄС. З 10 січня 2016 ці підприємства зможуть поставляти продукцію до Європейського Союзу», - зазначив Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко.

За його словами,  доступ до європейського ринку відкриває широкі можливості для розвитку молочної галузі та стимулює виробників підвищувати якість продукції і модернізувати виробництво.

Олексій Павленко наголосив, що отримання європейських сертифікатів якості  підтвердило відповідність української молочної продукції міжнародним нормам та стандартам, завдяки чому нам вдалося увійти на ринок ЄС і тим самим розширити експортний потенціал вітчизняного агросектору.

«Крім того, європейські сертифікати дають можливість наростити експорт молочної продукції не тільки на європейській, а й на інші ринки, наприклад – Азії та Африки. Відкриття європейського ринку змушує нас по-новому поглянути на важливість підвищення якості вітчизняної продукції. Молочна галузь має великі перспективи, які можуть стати реальністю завдяки  реформуванню виробництва та дотриманню виробничих процедур», – додав Міністр Олексій Павленко.

 

Довідково:

Перелік підприємств, які отримали дозвіл на експорт молочної продоукції до ЄС: ТОВ «Люстдорф»

ТОВ «Молочний дім»

ПАТ «Житомирський маслозавод»

Філія ПАТ «Яготинський маслозавод», «Яготинське для дітей»

ПрАт «Лакталіс-Миколаїв»

ТОВ «Гадячсир»

Недригайлівський сирцех філії «Роменський молочний комбінат» ПП «Рось»

Філія «Роменський молочний комбінат» ПП «Рось»

ПАТ «Золотоніський маслоробний комбінат»

Філія «Менський сир» ПП КФ «Прометей»

Прес-служба Мінагроплітики