портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

ПАТ «Аграрний фонд» взяв кредит в «Укргазбанк»

Опубліковано 20 жовтня 2015 року, 14:57

ПАТ «Аграрний фонд» уклав кредитний договір з АБ «Укргазбанк». Сума кредиту - 300 млн грн строком на один рік. Процентна ставка – 25% річних.

«Незважаючи на складні умови роботи банківської системи, ПАТ «Аграрний фонд» зумів знайти кошти для подальшого фінансування форвардних програм і закупівлі зерна і зрештою – для забезпечення продовольчої безпеки в країні», - зазначив голова правління ПАТ «Аграрний фонд» Андрій Радченко.

Голова правління зазначив, що необхідність в кредитних коштах виникла внаслідок корупційних дій попереднього керівництва фонду.

«Попереднє керівництво Аграрного фонду розмістило на рахунках «Брокбізнесбанку» понад 2 млрд грн, і в «Радикал банку» - 300 млн грн. В обидва банки зараз введена тимчасова адміністрація, і ми не можемо забрати ці кошти», - додав Андрій Радченко.

Керівник підприємства також додав, що кошти, які знаходяться в проблемних банках складають більш ніж половину статутного фонду ПАТ «Аграрний фонд», і за таких умов немає можливості провадити подальшу діяльність без додаткового фінансування.