портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

«Оновлений проект Закону у сфері агрострахування буде готовий у максимально короткий строк», - Владислава Рутицька

Опубліковано 26 червня 2015 року, 11:44

Захід, який пройшов під головуванням Владислави Рутицької, зібрав представників страхового ринку, народних депутатів, представників Міжнародної Фінансової корпорації та державного регулятора -НацКомФінПослуг.

Про це заступник Міністра аграрної політики та продовольства з питань євроінтеграції Владислава Рутицька сказала під час розширеного засідання робочої групи з питань аграрного страхування. 

Захід, який пройшов під головуванням Владислави Рутицької, зібрав представників страхового ринку, народних депутатів, представників Міжнародної Фінансової корпорації та державного регулятора -НацКомФінПослуг.

«Сьогодні для нас важливо у максимально короткі строки підготувати правки до Закону України «Про особливості страхування сільськогосподарської продукції з державною підтримкою». Завдання – створити новий якісний документ, який має задовольнити інтереси всіх учасників ринку: банківські установи і страховиків, аграрний бізнес та фермерів», - наголосила Владислава Рутицька

У свою чергу у Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, відзначають ринок аграрного страхування перспективним, який має великий потенціал росту.

Пріоритетом для Міністерства аграрної політики та продовольства України, під час перезапуску системи убезпечення ризиків для аграріїв, є три головні напрямки: зміни до законодавчої бази, оновлення аграрного пулу та співпраця з професійними страховими компаніями.

«Міністерство аграрної політики та продовольства України подало на експертний аналіз проекти наказів із страхування ризиків на весь період майбутнього врожаю сої, кукурудзи, ярих зернових й інших культур. Окрім того, ми чекаємо на пропозиції щодо подальшої роботи від страхових компаній із запропонованих законодавчих змін», - додала Владислава Рутицька.

 

Прес-служба Мінагрополітики