портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Ольга Трофімцева відкриє український Національний павільйон на Biofach 2018

Опубліковано 09 лютого 2018 року, 13:08

З 14 по 17 лютого 2018 року заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань євроінтеграції Ольга Трофімцева відвідає Biofach 2018 у виставковому центрі м. Нюрнберг (Німеччина) та відкриє Національний павільйон України, який буде представлено на цій виставці вже вп’яте.

Національний павільйон України за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України та за фінансової допомоги міжнародних організацій і проектів організовує консорціум трьох ключових учасників органічного ринку України: консультаційного органу з органічного виробництва «КьюС», сертифікаційного органу «Органік Стандарт» та екологічної організації «Інформаційний центр «Зелене досьє».

За цей час площа павільйону зросла майже вдвічі – з 70 м.кв. у 2014 році до 130 м.кв. в 2018 році. А ще помітно збільшується кількість українських компаній-учасників. Цього року Україну представлятимуть 20 компаній: виробники ягід, олійних та зернових культур, чаю, томатної пасти та органів сертифікації.

В рамках виставки заплановано Український Форум за участі компаній-експонентів, представників органів влади та бізнесу.

Також представники ЗМІ матимуть можливість поспілкуватися з представниками павільйону та з заступником Міністра Ольгою Трофімцевою під час Аперо або за попередньою домовленістю.

Контакти для медіа: Катерина Шор +380 67 440 59 37 або biofach.ukraine@gmail.com.

Веб-сайт Національного павільйону України – https://www.biofach.com.ua/en та сторінка у Фейсбук – https://www.facebook.com/UkraineatBioFach

Більш детальна інформація щодо стану виробництва органічної продукції України у вкладенні:

Прес-служба Мінагрополітики