портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Ольга Трофімцева: В Україні потрібно розвивати масове виробництво органічних продуктів

Опубліковано 15 вересня 2016 року, 13:42

Заступник Міністра з питань євроінтеграції Ольга Трофімцева переконана в тому, що в Україні потрібно розвивати масове виробництво органічних продуктів. Про це вона повідомила під час інтерв’ю інформаційному агентству «Агравері».

«На вихідних відвідала один із фермерських ринків. Є фермери, які вирощують органічну малину, здають на заморозку та постачають в Німеччину. І таких прикладів з'являється усе більше», - розповіла Ольга Трофімцева.

За її словами, такі приклади дуже радують, адже це саме малі та середні виробники, які знайшли можливість отримати цей органічний європейський листочок, сертифікуватися. «Люди, які хочуть хоч щось робити – не бачать проблем. У черговий раз була вражена такими людьми. При цьому ж вони не волонтерствують, а ведуть бізнес», - додала Трофімцева.

Вона також зазначила, що світ потрібно буде годувати і годувати його буде Україна. Але це тільки частина того, чим ми будемо займатися. «До речі, холдинги зараз починаються займатися не лише сировиною, але й нішевими культурами, органікою. У них є кошти і вони можуть вивести землю із свого банку», - повідомила заступник Міністра з питань євроінтеграції.

 Прес-служба Мінагрополітики

 

 

 

 

Більше за темою