портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Ольга Трофімцева взяла участь у Міжнародному форумі «Business Woman 2019»

Опубліковано 27 березня 2019 року, 21:21

У статусі однієї з найуспішніших жінок України, які увійшли у ТОП-100 за версією видання «Новое время», в.о. Міністра аграрної політики та продовольства України Ольга Трофімцева привітала учасників Міжнародного форуму «Business Woman 2019» та виступила на сесії «Бізнес, економіка та соціальна відповідальність»

         «Сьогодні в українському аграрному секторі зареєстровано понад 33 тисячі фермерських господарств, з яких 12 тисяч – діючі господарства і які очолюються жінками. За моїми спостереженнями, саме жінки в сільській місцевості більше опікуються соціальними проектами. Йдеться про науку, освіту, медицину та інші напрями. На посадах керівників власних господарств, вони показують приклад і спонукають інших представників бізнесу на селі ставати соціально-відповідальними», – відмітила в.о. Міністра.

Під час вітального слова Ольга Трофімцева також розповіла, що саме, на її думку, є найважливішим для досягнення успіху.

         «Не існує особливого секрету для успіху. Неважливо, чим ти займаєшся у житті – політикою чи бізнесом. Головне, вболівати за свою справу по-справжньому. Як показує практика, у досягненні кар'єрних висот нашим жінкам у багатьох випадках заважає одне - це страхи та недооцінка своїх можливостей. Відчуття впевненості в собі та внутрішньої свободи відкриває шляхи для досягнення цілей», – відзначила Ольга Трофімцева.

Також вона поділилася власним життєвим кредом, головна ідея якого – кожен день потрібно проживати та працювати на повну, як маленьке життя, робити його насиченим та намагатись генерувати корисні речі.

Прес-служба Мінагрополітики