портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Ольга Трофімцева перебуває в Ізраїлі в рамках торгової місії #GOISRAEL2019

Опубліковано 08 липня 2019 року, 13:59

7-9 липня українська делегація на чолі з в. о. Міністра аграрної політики та продовольства України Ольгою Трофімцевою перебуває у м. Тель-Авів (Ізраїль) в рамках торгової місії #GOISRAEL2019.

За час перебування у Ізраїлі планується низка зустрічей в. о. Міністра Ольги Трофімцевої, зокрема, з  Міністром сільського господарства Ізраїлю Урі Арієлем та представниками Міністерства, з керівником Ізраїльського центру міжнародного співробітництва «МАШАВ» при МЗС Ізраїлю Послом Г. Хаскілем та Надзвичайним і Повноважним Послом України в Державі Ізраїль Геннадієм Надоленко та членами бізнес асоціації.

Також передбачається візит Ольги Трофімцевої до ізраїльського науково-дослідного центру «Волкані».

Крім того, 8 липня вже відбувся круглий стіл під головуванням в. о. Міністра Ольги Трофімцевої з Федерацією торгових палат Ізраїлю та Ізраїльсько-Українською ТПП.

До складу бізнес-делегації входять українські малі та середні підприємства агросектору, виробники продуктів харчування та напоїв, зокрема, такої продукції як: цукерки, випічка, готові м'ясні вироби, соуси, соки, джеми, сири, конфітюри, батончики, напої, ягоди, фрукти та овочі.

Учасники української делегації візьмуть участь в індивідуальних В2В зустрічах з потенційними покупцями для налагодження бізнес контактів, пройдуть навчання щодо торгових можливостей в Ізраїлі та виходу на ізраїльський ринок. Крім того, заплановано візити на ізраїльські підприємства для обміну досвідом.

Довідково:

Проект фінансується в рамках ініціативи ЄС EU4Business та реалізується ЄБРР за підтримки Офісу з просування експорту України і Мінекономрозвитку.

Прес-служба Мінагрополітики

Більше за темою