портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Олена Ковальова зустрілася з новообраним Генеральним директором ФАО

Опубліковано 01 липня 2019 року, 17:33

В рамках 41-ї сесії Конференції Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН (ФАО) у м. Рим відбулася зустріч заступника Міністра аграрної політики та продовольства України Олени Ковальової з новообраним Генеральним директором ФАО д-ром Цюй Дун’юєм.

Олена Ковальова привітала д-ра Цюй Дун’юя з обранням на посаду очільника ФАО. Під час зустрічі було обговорено пріоритети роботи України як країни-члена організації, зокрема, основні напрями діяльності, передбачені проектом Рамкової програми співробітництва між ФАО та Україною до 2022 року.

Вона додала, що Україна готова і надалі продовжувати співпрацю з ФАО з метою досягнення Цілей сталого розвитку.

Як стало відомо під час виступу д-ра Цюй Дун’юя, його бачення подальшої роботи Організації включає п’ять фокусів на: досягненні Нульового Голоду і викоріненні бідності; сільському господарстві у тропічних районах; сільському господарстві на землях, що страждають від посух; сприянні впровадженню цифрових технологій у галузі сільського господарства; а також покращення сільськогосподарського виробництва та виробничо-збутових ланцюжків.

Довідково:

Обрання Генерального директора ФАО відбулося 23 червня шляхом таємного голосування. За його підсумками, представник Китайської Народної Республіки Цюй Дун'юй набрав більшість голосів – 108 із 191. Від України участь у голосуванні брала заступник Міністра Олена Ковальова, яка очолила українську делегацію на 41-й сесії Конференції ФАО.

Д-р Цюй Дун'юй, який на сьогодні обіймає посаду заступника Міністра сільського господарства Китаю, стане дев'ятим Генеральним директором Організації та змінить на цій посаді представника Бразилії Жозе Граціану да Сілву. Новий Генеральний директор ФАО обраний на чотирирічний термін з 1 серпня 2019 р. до 31 липня 2023 р.

Прес-служба Мінагрополітики

Більше за темою