портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Олена Ковальова зустрілась з чинним Гендиректором ФАО Жозе Граціану да Сілва

Опубліковано 01 липня 2019 року, 17:39

Під час 41-ї сесії Конференції Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН (ФАО) у м. Рим відбулася зустріч заступника Міністра аграрної політики та продовольства України Олени Ковальової з Генеральним директором ФАО п. Жозе Граціану да Сілва.

«Співробітництво України з ФАО є пріоритетним у міжнародних відносинах в аграрній сфері, і ми вдячні за результативну співпрацю з ФАО та з Вами в якості Генерального директора ФАО в площині реалізації Агенди 2030» - зазначила Олена Ковальова.

Нагадаємо, основними стратегічними цілями ФАО є: сприяння боротьбі з голодом, відсутністю продовольчої безпеки і недоїданням; підвищення продуктивності та стійкості сільського, лісового і рибного господарства; скорочення масштабів бідності в сільських районах; забезпечення інклюзивності та ефективності агропродовольчих систем; підвищення стійкості засобів до існування перед погрозами і кризами.

Починаючи з 2015 року ФАО здійснює свою діяльність в Україні за двома напрямами: Рамкова програма співробітництва ФАО з Україною на 2016-2019 роки та Програма реагування в надзвичайних ситуаціях, яка реалізується на сході України. Зокрема, пріоритетними напрямами відповідно до Рамкової програми, є: бізнес-клімат та політика, встановлення стабільної правової основи; земельна реформа та продовольча безпека; аграрно-продовольчий ланцюг виробництва та доступ до міжнародних ринків; навколишнє середовище та управління природними ресурсами включаючи лісове та рибне господарство.

Довідково:

П. Жозе Граціану да Сілва був обраний Генеральним директором ФАО 1 січня 2012 року, з 2015 року переобраний на другий термін який закінчується у липні 2019 року.

На сьогодні за підтримки ФАО в Україні реалізується 14 проектів технічної допомоги, 4 з них – спільно з Європейським банком реконструкції та розвитку.

Прес-служба Мінагрополітики

Більше за темою