портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Олексій Павленко: В наступному році приватизація має перейти в активну фазу

Опубліковано 11 грудня 2015 року, 17:39

Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко вважає ключовими напрямками реформ в аграрній галузі в наступному році приватизацію, дерегуляцію, земельну реформу та впровадження механізмів фінансування аграріїв.

«Перше – в активну фазу має перейти приватизація. Друге – євроінтеграція повинна продовжуватись швидкими темпами. Ми маємо наблизити законодавство до законодавства ЄС, зокрема, щодо безпечності харчових продуктів І третє – дуже важливо закрити питання дерегуляції. Бізнес має працювати без перепон та затримок», - зазначив Олексій Павленко в інтерв’ю видавництву «Обозреватель».

На сьогодні український агросектор максимально інтегрований у міжнародний торговельний простір. Наш агробізнес живе і працює за світовими правилами і принципами. Жорстка конкуренція вимагає від нас бути на крок попереду за усіх інших.

На думку Міністра, земельна реформа – один з найважливіших проектів, які необхідно запустити. Також потрібно сприяти розвитку біржового ринку, фінансових та інших інструментів на ринках сільськогосподарської продукції.

«Маємо мету поширити вже працюючий в кількох областях проект аграрних розписок. Мінагрополітики запроваджено новий фінансовий інструмент - аграрні розписки. До його використання залучаються малі та середні товаровиробники. Із Полтавщини розпочали пілотний проект, поширили - на Вінниччину, Черкащину, Харківщину. За цим інструментом вже залучено 40 млн гривень», - наголосив Міністр.

Прес-служба Мінагрополітики