портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Олексій Павленко: Україна врахує польський досвід у сфері розвитку сільських територій

Опубліковано 06 листопада 2015 року, 18:09

"Розвиток сільських територій є важливим напрямом аграрного сектору України, що відображений у Єдиній та комплексній стратегії розвитку сільського господарства та сільських територій в Україні на 2015-2020 роки", - зазначив Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко у рамках зустрічі із Головою Ради Європейського фонду розвитку польських сіл Мареком Загорські.

Сторонами були обговорені завдання та напрями діяльності Європейського фонду польського села та можливості створення подібної структури в Україні.

«Європейський фонд розвитку польського села» був заснований як неурядова організація яка підтримує розвиток польської сільської місцевості. З 1990 року Фонд активно сприяє соціальному і економічному розвитку сільських територій. Діяльність Фонду зосереджена головним чином на підтримці інвестицій, пов’язаних з поліпшенням технічної інфраструктури, розвитком місцевих підприємств,а також освітніх та соціальних заходів, спрямованих на людей, що живуть в сільській місцевості.

"За більш ніж 20 років свого функціонування Європейський фонд розвитку польського села допоміг змінити образ польських сіл. Польський досвід є важливим для вироблення власної моделі розвитку сільських територій в Україні», - наголосив Міністр Олексій Павленко.

Заступник Міністра з питань євроінтеграції Владислава Рутицька повідомила, що для України вкрай важливий досвід активної підтримки соціального і економічного розвитку місцевих спільнот, підтримка інвестицій, пов’язаних з поліпшенням технічної інфраструктури, розвитком місцевих підприємств. "Також ми цінуємо розвиток освітніх та соціальних заходів, спрямованих на людей, що живуть в сільській місцевості. Окрім того, для України буде корисною співпраця та розробка нових соціальних та освітніх програм, що допомагають і заохочують людей, які живуть у сільській місцевості, до самоосвіти і нових форм діяльності", - зауважила Владислава Рутицька.