портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Олексій Павленко: У 2014 р. обсяг торгівлі сільгосппродукцією між Україною та Єгиптом склав майже $1.5 млрд

Опубліковано 06 серпня 2015 року, 12:18

«Співпраця з Єгиптом є важливою для розвитку агропромислового комплексу України. Співробітництво у сфері АПК між Україною та Єгиптом є тривалим та має хороші перспективи розвитку», - зазначив Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко під час зустрічі із Міністром міжнародного співробітництва АРЄ Наглаа Анвар Ель Іхвані (Naglaa Anwar El Ehwany) у рамках робочого візиту до Єгипту.

 «За 2014 рік обсяг торгівлі сільськогосподарською продукцією між Україною та Єгиптом склав майже 1.5 млрд дол. США. З них експортовано Україною на загальну суму – 1.39 млрд дол. США, імпортовано – 47,1 млн дол. США.  Найбільшу питому вагу в структурі експорту займали зернові злаки – 1 млрд дол. США. Також Україна експортувала до Єгипту олію, насіння олійних культур, тютюн та вироби з нього, молоко згущене, м'ясо птиці, яйця, маргарин, овочі та коренеплоди», - повідомив Міністр Олексій Павленко.

Сторони обговорили  питання розширення співробітництва між країнами  щодо поставок сільськогосподарської, харчової та іншої продукції, насамперед:

зернових;

 продукції тваринництва;

соняшникової олії;

кондитерських виробів;

молочної продукції.

Прес-служба Мінагрополітики