портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Олексій Павленко перебуває з візитом у Королівстві Нідерланди

Опубліковано 29 березня 2016 року, 16:56

Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко протягом 29-30 березня перебуватиме в Королівстві Нідерланди у складі урядової делегації України. 

В рамках візиту Міністр візьме участь в бізнес-форумі Нідерланди – Україна за участю урядових та бізнесових кіл обох країн. Форум розпочне свою роботу 30 березня 2016 року в місті Нутдорп (Нідерланди). Понад 300 представників бізнесу та Уряду з обох сторін зберуться, щоб обговорити питання двосторонньої співпраці у сфері енергоефективності, транспорту та інфраструктури, IT та інжинірингу, а також в агропромисловому секторі. Порядок денний форуму також містить питання перспектив і можливостей для інвестицій в Україну.

З голландської сторони захід відвідають Міністр з питань зовнішньої торгівлі та розвитку співробітництва Ліліан Плумен, директор департаменту агроекономіки Міністерства економіки Нідерландів Ханс Хоогевеен, Член правління Команди енергоринку і інновацій Міністерства економіки Нідерландів Meрей Вагенаар.

Передбачена участь Олексія Павленка у Панельній дискусії «Agriculture and Food processing» та круглих столах,  а також зустріч з Держсекретарем Міністерства економіки-Міністром сільського господарства Мартайном ван Дамом.


Програма форуму

Он-лайн трансляція форуму буде доступна у режимі реального часу з 11:30 за Київським часом) за посиланням:

https://www.youtube.com/channel/UCdCV-F9cLvixQRHxj2sWXMw/feed?activity_view=6

         Прес-служба Мінагрополітики