портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Олексій Павленко перебуває з робочим візитом у Державі Ізраїль

Опубліковано 22 грудня 2015 року, 09:12

Українська делегація на чолі з Президентом України Петром Порошенком проведе ряд зустрічей з керівниками урядових та парламентських установ. Зокрема, програмою візиту передбачено зустрічі з Президентом Ізраїлю Р.Рівліним, Прем’єр-міністром Ізраїлю Б.Нетаньягу, Спікером Кнесету Ю.Едельштейном та Патріархом Єрусалимським Теофілом III.Важливою подією стане виступ Президента України у Кнесеті (Парламенті) Держави Ізраїль.

22 – 23 грудня Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко у складі офіційної делегації перебуває у Державі Ізраїль. 

Українська делегація на чолі з Президентом України Петром Порошенком проведе ряд зустрічей з керівниками урядових та парламентських установ. Зокрема, програмою візиту передбачено зустрічі з Президентом Ізраїлю Р.Рівліним, Прем’єр-міністром Ізраїлю Б.Нетаньягу, Спікером Кнесету Ю.Едельштейном та Патріархом Єрусалимським Теофілом III.

Важливою подією стане виступ Президента України у Кнесеті (Парламенті) Держави Ізраїль.

Також запланована зустріч Міністра аграрної політики та продовольства України з  Міністром сільського господарства та розвитку села Держави Ізраїль Урі Аріелем.

Під час візиту планується підписати низку двосторонніх документів.

 

Прес-служба Мінагрополітики