портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Олексій Павленко: Миколаївщина – інвестиційно привабливий регіон України

Опубліковано 09 жовтня 2015 року, 15:05

«Агросектор був і залишається найбільш привабливою галуззю для інвестицій в Україні. Галузь продовжує активний розвиток і особливо потребує залучення сучасних технологій, досвіду та капіталовкладень", - зазначив Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко під час інвестиційного форуму «Миколаївщина – надійний партнер» у м. Миколаїв.

За даними Державної служби статистики України, за січень-червень 2015 року власні капіталовкладення в агросектор України зросли майже на 1 млрд грн порівняно з відповідним періодом минулого року та становлять 9.4 млрд грн. (8.5 млрд грн. за 6 місяців 2014 року).

Міністр підкреслив, що у Миколаївський області є приклади успішних інвестпроектів. Зокрема, ідеться про будівництво та реконструкцію корівників (1,6 тис. голів), комплексів з утримання свиней (4,5 тис гол), овочесховищ (1,5 тис тонн), тепличного комплексу (1 га), об’єктів з переробки с/г продукції. Ці проекти дали можливість залучити в область понад 650 млн гривень.

До кінця 2015 року світовий лідер компанія Bunge планує ввести в експлуатацію комплекс з переробки олійних культур на Миколаївщині.

«Аграрна галузь регіону має хороший потенціал та є привабливою як для вітчизняних, так і для закордонних інвесторів. Завдання Мінагрополітики – всебічно сприяти залученню інвестицій до розвитку АПК Миколаївщини», - наголосив Міністр Олексій Павленко.

 Прес-служба Мінагрополітики