портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Олексій Павленко: «Мікоген-Україна» - яскравий приклад закордонних інвестицій в галузь

Опубліковано 11 серпня 2015 року, 12:37

«ТОВ «Мікоген-Україна» уже більше 7 років є лідером вітчизняного ринку з виробництва компосту для вирощування печериць. Його приклад є ілюстрацією успішного закордонного інвестування в АПК України», - зазначив Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко під час робочого візиту до Тернопільської області.

У рамках поїздки було оглянуто потужності компанії ТОВ «Мікоген-Україна». Підприємство відоме на ринку України уже більше 7 років як провідний виробник сільськогосподарської продукції - міцелію компостного для вирощування печериць. «Мікоген-Україна» на сьогоднішній день займає майже 40% ринку компосту для вирощування печериць. Об’єм виробництва компосту становить 100 тис. тонн на рік.

У травні 2015 року було розпочато будівництво комплексу з виробництва міцелію зернового печериць. Орієнтовний термін початку виробництва продукції – кінець 2015 року.

«Приклад компанії «Мікоген-Україна» демонструє, що зарубіжні інвестори мають намір продовжувати роботу на українському ринку. Завдання Мінагрополітики - докласти максимум зусиль, щоб їх інтереси та діяльність були захищеними», - наголосив Міністр Олексій Павленко.

Прес-служба Мінагрополітики