портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Олексій Павленко: Ми готові до організації в Україні сучасної електронної біржової торгівлі

Опубліковано 22 червня 2015 року, 14:46

Українські товаровиробники зацікавлені у розвитку сучасних механізмів аграрного експорту. Зокрема тих, що встановлюють прозорі ціни на внутрішньому ринку. Це – крок до захисту інтересів аграріїв у взаєминах із партнерами. Про це повідомив Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко  під час зустрічі з представниками біржі «EURONEXT».

«Враховуючи колосальний досвід «EURONEXT», ми зацікавлені у  підвищені обізнаності українських виробників із цих питань. Ми готові до організації в Україні сучасної електронної біржової торгівлі. Прагнемо спільних проектів із розвитку біржової електронної торгівлі в Україні. Наша держава інтегрується до Європи не лише ментально, але через сучасні ринкові та економічні механізми. Прагнемо будувати бізнес за встановленими світовими правилами» - наголосив Міністр.

На його думку, активна товарна біржа зменшує транзакційні витрати, сприяє встановленню реальної ціни та управляє ризиками.

Довідково:

Euronext NV — європейська фондова біржа, що має філії в Бельгії, Франції, Нідерландах і Португалії та входить до рейтингу найбільших бірж планети.