портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Олексій Павленко: Інвестфорум у Лондоні – нові можливості для агросектору України

Опубліковано 17 серпня 2015 року, 17:04

15 вересня 2015 року у Лондоні буде проведений бізнес-форум "Інвестиції в сільське господарство та продовольство України". Співорганізаторами якого є Міністерство аграрної політики та продовольства України та Європейський Банк Реконструкції та Розвитку (ЄБРР).

Захід відбудеться за співголовуванням Міністра аграрної політики та продовольства України Олексія Павленка та Жиля Меттеталя, директора Департаменту агробізнесу ЄБРР.

У форумі запланована участь міжнародних інвесторів, представників банків та фінансових інституцій, а також членів уряду України, вітчизняних сільськогосподарських асоціацій та провідних агрокомпаній.

У рамках проведення бізнес-панелей будуть продемонстровані інвестиційні можливості сільського господарства та продовольчого сектору України, а також обговорені шляхи підтримки вітчизняної аграрної галузі.

«Бізнес-форум "Інвестиції в сільське господарство та продовольство України" стане чудовою нагодою продемонструвати інвестиційний потенціал вітчизняного агросектору міжнародній спільноті та проінформувати про хід реформ у галузі, що сприяють захисту прав інвесторів та полегшують розвиток агробізнесу в Україні», - зазначив Міністр Олексій Павленко.

Прес-служба Мінагрополітики