портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Олексій Павленко: ДПЗКУ має довести суспільству, що працює по-новому

Опубліковано 10 липня 2015 року, 13:53

Мінагрополітики, українське суспільство та міжнародні партнери очікують від Державної продовольчо-зернової корпорації прозорої та прогнозованої роботи. Про це заявив Міністр Олексій Павленко під час виробничої наради в держкорпорації.

Очільник міністерства привітав колектив з початком нового маркетингового року, наголосивши при цьому на пріоритетних завданнях корпорації. Серед них — оперативне узгодження з китайськими партнерами річних планів щодо обсягів поставок зернових та їхнє своєчасне виконання. Це дозволить залучити другий транш в 1,5 млрд долл. США, який необхідний для модернізації логістичних потужностей. «Корпорація має великий потенціал, у тому числі завдяки широкій мережі елеваторів. Але є проблема з використанням цієї інфраструктури. Наприклад, елеватор в Миколаївській області завантажений менше ніж на половину», — сказав Олексій Павленко.

Особливу увагу Міністр приділив контролю за якістю зернових, необхідності чіткої координації з департаментами міністерства, організації ефективної роботи кожної маркетингової ланки — від закупівлі зернових до відвантаження. «Сезон буде непростим, перед корпорацією стоять серйозні виклики та очікування. На жаль, протягом минулих періодів компанію супроводжував довгий корупційний шлейф. Керівництво та колектив своєю роботою повинні довести суспільству, що ситуація докорінно змінилася, що корпорація працює прозоро та приносить державі прибутки», — заявив Олексій Павленко.

Прес-служба Мінагрополітики