портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Олександр Григорович призначений в.о. голови правління ПАТ «ДПЗКУ»

Опубліковано 07 жовтня 2016 року, 18:36

Сьогодні Міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий офіційно представив колективу корпорації Олександра Григоровича як новопризначеного в.о. голови правління ПАТ «ДПЗКУ.

Обов’язки голови правління публічного акціонерного товариства «Державна продовольчо-зернова корпорація України» покладено на Олександра Григоровича. Про це йдеться у відповідному розпорядженні Кабінету Міністрів України від 5 жовтня 2016 року № 712-р.

Сьогодні Міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий офіційно представив колективу корпорації Олександра Григоровича як новопризначеного в.о. голови правління ПАТ «ДПЗКУ.

«Державна продовольчо-зернова корпорація України сьогодні ефективно функціонує і демонструє непогані результати діяльності, займаючи вагому позицію на ринку. Але все одно залишається багато викликів, які тягнуться з минулого корпорації і не дають їй повноцінно рухатися вперед. І зараз ми готові розпочати новий етап розвитку. Саме тому рішенням Кабінету Міністрів України і моїм особистим рішенням було призначити керівником людину, яка безпосередньо працювала в команді – Олександра Григоровича. Найближчим часом Олександр Іванович представить своє бачення щодо подальшого розвитку компанії з кількох ключових кроків», - зазначив Тарас Кутовий під час представлення в.о. голови правління ПАТ «ДПЗКУ».

У свою чергу, Олександр Григорович подякував за довіру і запевнив, що докладе всіх зусиль для виконання завдань, що стоять сьогодні перед корпорацією.

«Всі повинні розуміти, що наразі ДПЗКУ – це компанія, яка виконує усі свої зобов’язання. І зміна керівництва жодним чином не впливає на цей факт. Корпорація була і залишиться стабільним партнером для всіх своїх клієнтів», - підкреслив Олександр Григорович. За словами нового очільника корпорації, роботу ДПЗКУ і надалі буде спрямовано на підвищення ефективності діяльності та стратегічний розвиток.

 

Прес-служба Мінагрополітики