портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

О. Павленко: Україна та Казахстан розширять співпрацю у галузі тваринництва

Опубліковано 08 липня 2015 року, 12:26

Відбулася зустріч Міністра аграрної політики та продовольства України Олексія Павленка із делегацією Акімату Північно-Казахстанської області (Республіка Казахстан). У ході зустрічі було обговорено перспективи співпраці між Україною та Казахстаном  у галузі сільського господарства, зокрема скотарства.

Метою візиту делегації Казахстану до України є придбання племінної великої рогатої худоби в Україні, а також обговорення можливих подальших напрямків співробітництва в аграрних секторах обох країн.

Міністр Олексій Павленко підтвердив готовність української сторони щодо розвитку співробітництва у галузі тваринництва. «Наші підприємства готові постачати племінну велику рогату худобу до Казахстану", - наголосив Міністр.

За результатами зустрічі сторони домовилися обмінятися комерційними пропозиціями щодо постачання молодняка великої рогатої худоби та продовольства, зокрема сухого молока, сиру, цукру та іншої продукції до Казахстану. Також у ході зустрічі були обговорені перспективи співпраці у галузі конярства та вівчарства.  Сторони домовилися про подальші зустрічі із метою розширення співробітництва у галузі тваринництва.

Міністр Олексій Павленко наголосив, що Мінагрополітики готове надати всебічне сприяння розвитку торговельних відносин України з Республікою Казахстан.

Прес-служба Мінагрополітики